Turistički Valovi d.o.o. – wygodny i bezpieczny zakup ziemi w Chorwacji

Oferujemy zakup ziemi w Chorwacji z pomocą doświadczonych ekspertów

W firmie Turistički Valovi d.o.o. specjalizujemy się w transakcjach nieruchomości – naszym klientom umożliwiamy wygodny i bezpieczny zakup ziemi w Chorwacji na korzystnych warunkach i z pomocą doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie.

Wraz z naszą firmą mogą zakupić Państwo takie działki w Chorwacji jak: działki małe i wielkopowierzchniowe, działki budowlane, rolne i rekreacyjne zlokalizowane przede wszystkim na terenie malowniczej chorwackiej Istrii. Również na życzenie klientów wyszukujemy atrakcyjne nieruchomości zgodnie z przekazanymi nam kryteriami.

Chorwacja to wspaniały kraj, a Istria zachwyca każdego, kto ma okazję przybyć właśnie tutaj. Wspaniała pogoda, unikatowe widoki i atmosfera powodują, że to region wzbudzający coraz większe zainteresowanie zarówno wśród polskich inwestorów, jak i także osób szukających pięknego miejsca do wybudowania własnego domu z dala od gwaru miasta. Chorwacja to najlepszy kierunek – kraj pod każdym względem jedyny w swoim rodzaju, zachwycający swoją historią, kulturą, przyrodą, a także idealny do wypoczynku przez cały rok. Gdy marzą Państwo o posiadaniu właśnie tutaj własnego domu, w takim przypadku zachęcamy do skorzystania właśnie z naszych usług.

Profesjonalne doradztwo w doborze nieruchomości

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze nieruchomości, służymy naszą pomocą w realizacji formalności, również notarialnych, ponadto w kwestii zagospodarowania, urządzenia, a także administrowania i ewentualnego wynajmu nieruchomości. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie grunty są objęte obowiązującymi miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego.

Aktualną ofertę znajdą Państwo w zakładce z ofertą. Każda działka wystawiona na sprzedaż jest dokładnie opisana wraz z określeniem jej lokalizacji, infrastruktury otoczenia, a także z podaniem ceny. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące nieruchomości na sprzedaż, zawsze służymy fachowym wsparciem i przygotujemy indywidualną ofertę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w Turistički Valovi d.o.o.!