O mnie

Zawsze lubiłem podróżować i poznawać nowe miejsca. Zwiedziłem kilkanaście krajów od Horty i Ponta Delgada na wyspach azorskich, przez Maderę, Porto Santo gdzie mieszkał Krzysztof Kolumb, Gibraltar – Ceutę, Maroko, wyspy na morzu Śródziemnym Ibizę, Majorkę, Sardynię, Sycylię, większość krajów europy zachodniej i dalej przez Mińsk, Smoleńsk i Moskwę, na Szanghaju w Chinach i Oceanie Spokojnym kończąc. Pływałem po Oceanie Atlantyckim, morzu Śródziemnym i oczywiście po całym Adriatyku, posiadam patent PZŻ jachtowego sternika morskiego. Podróżując od 2000 roku po Chorwacji stałem się jej fanem i dlatego postanowiłem trochę przybliżyć Państwu i tak większości doskonale znany ten piękny kraj.

W Polsce od 1984 roku prowadziłem zakład rzemieślniczy, który poprzez rozwój przeistoczył się w dużą spółkę z.o.o. Prowadząc wysoko wyspecjalizowaną działalność usługową, jak też import sprzętu turystycznego i sportowego z Chin.

Obecnie przyszedł czas na największą miłość czyli żeglarstwo oraz obrót nieruchomościami i gruntami w Chorwacji. Również tam prowadzę działalność gospodarczą w formie spółki d.o.o., gdzie między innymi wyszukuję ciekawych i tanich ofert. Dając możliwość zakupu różnego rodzaju działek rodakom. Pomagam na miejscu załatwić wszystkie formalności, oczywiście notarialnie, tak żeby mój klient nie miał żadnych wątpliwości i problemów z tym związanych oraz był zadowolony z dokonanego wyboru.

Jacek Kaźmierczak

Nasze zalety

Jest wiele rzeczy które nas wyróżnia

Umiejętność dopasowania się do potrzeb

Zawsze dbamy o to aby oferta jak najlepiej spełniała oczekiwania

Szybki czas reakcji

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać, udzielamy odpowiedzi na wiadomości o każdej porze.​

Wiedza o chorwacji

Chorwacja nie ma przed nami tajemnic, dzięki czemu nasze nieruchomości znajdują się w dobrych lokalizacjach i zawsze jesteśmy gotowi aby pomóc.​

Korzystna oferta

Nasze oferty są starannie wyselekcjonowane.​